Hüpik-kelder on õuealal olev personaalne panipaik kaupade mugavaks hoiustamiseks. Hüpik-keldris üles-alla sõitev lift hoiustab soovitud kaubad turvaliselt maa-aluses kapslis. Kaupade kättesaamiseks toimetab lift panipaiga koos kaupadega maapinnale sinule mugavale kõrgusele.

Miks eelistada Hüpik-keldreid?

Piiramatud võimalused – vastavalt valitud panipaiga tüübile ja suurusele (veinikelder, õllekelder, hoidiste kelder, kombokelder, suveköök, turvahoidla, väike garaaž vms) on võimalus maapealset ruumi raiskamata hoiustada ja ladustada erinevaid kaupu ka väiksemas koduõues.

Aastaringne kasutus – Hüpik-keldrisse pandud kaubad hoitakse maa-aluses tsoonis, kus tänu stabiilsele aastaringsele temperatuurile saab toidukaupu, olenemata aastaajast, pikaajaliselt säilitada.

Efektne – maapõuest väljaliikuv kelder, minibaar või turvahoidla koos täispuidust valgustatud mööbliga on efektne vaatepilt kõigile juuresviibijatele. Erinevad sisulahendused ja katuse pealiskatted võimaldavad luua isikupäraseid lahendusi. Katusele saab paigaldada lillepeenraid ja istikuid või hoopis ühtlustada ümbritseva maastikuga varjates sellega hüpik-keldri asukohta.

Mugav kasutada – kaupade kättesaamiseks ei pea minema keldrikorrusele. Juhtpuldist või telefonist avatav kelder toob kaubad mugavalt maapinnale.

Turvaline panipaik – Hüpik-kelder tagab lisaturvalisuse hoiustatud kaupadele. Kaubad on paigutatud maa-põue ning nende kättesaamiseks on vaja valdaja parooli või kasutusluba. Ligipääs muul viisil normaaltingimustes on võimatu. Kasutusel on erinevad mobiiltelefonirakendused ning valmisolek Hüpik-keldri ühendamiseks ka „SmartHouse“ võrku.

Tehnilised andmed

Maapealse osa mõõdud: 85 x 85 x 170 cm (laius x pikkus x kõrgus)
Maa-aluse osa mõõdud: 240 cm sügavus, 160 x 160 cm (laius x pikkus)
Standard värvused: (1) antiik kuld (2) lakitud naturaalrooste (3) antiikpronks
Riiulid ja sisulahend: personaalne (vastavalt soovile) või standardlahend müügisalongis olevatele variantidele
Mahutavus kokku liitrites: 1250 l
Maksimaalne lubatud kauba kaal: 850 kg
Kasutustingimused: aastaringne -20C … +30C
Paigaldustingimused: 380V, 6A, rikkevoolukaitse